MuRaT BoZ FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuRaT BoZ FoRuM

-_- мυяαт вøz fαиłαяıиıи eи вüчüκ вυłυşмα иøκтαšı -_-

Anasayfa55 - Sabri SARIOĞLU Portal10Latest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

55 - Sabri SARIOĞLU

3 posters
YazarMesaj
aykube_mrtbz
Gruplar Başkanı
Gruplar Başkanı
aykube_mrtbz

Kadın

55 - Sabri SARIOĞLU Empty
MesajKonu: 55 - Sabri SARIOĞLU   55 - Sabri SARIOĞLU Icon_minitimeÇarş. 27 Ağus. 2008 - 13:28

55 - Sabri SARIOĞLU Profilesabribly8

Doğum Tarihi 1984-07-26
Doğum Yeri Çarşamba
Oynadığı Takımlar Altyapı
Geldiği Takım Altyapı
Giriş Yılı 2003
Boyu 170
Kilosu 65
Lakabı Speedy Gonzales

Galatasaray altyapısının 2000’li yıllarda Türk futboluna armağan ettiği ilk oyunculardan biri Sabri Sarıoğlu...

PAF Ligi’nde çıkardığı başarılı maçların ardından ilk kez 2000-2001 sezonunda, 3-1 kazandığımız Gençlerbirliği maçı ile A Takım kadrosuna giren Sabri, aynı seneyi PAF Takım’da tamamladı.
2003-2004’te Fatih Terim ile birlikte A Takım’a kalıcı olarak yükseldi. Geçen sezonki Bursaspor maçında kendi ceza sahasından alıp karşı kaleye kadar sürdüğü topu kalecinin üzerinden aşırarak filelere göndermesi, yılın en güzel gollerinden biri olarak nitelendi.

Süratiyle “Speedy (Hızlı) Gonzales” lakabını alan Sabri, bugüne dek 121 kez milli takımlara çağrılırken, 2006 yılından beri 11 kez de A Milli formayı giydi. Asıl mevkii olan sağ kanadın yanı sıra sağ bek de oynayabiliyor.

Galatasaray’daki forma numarası olan 55 ise memleketi Samsun’u temsil ediyor.
http://ardatrnfan.eniyiforum.org
murat_askim
Oº° BiZdEn BiRi °ºO
Oº° BiZdEn BiRi  °ºO
murat_askim

Kadın

MesajKonu: Geri: 55 - Sabri SARIOĞLU   55 - Sabri SARIOĞLU Icon_minitimeCuma 17 Ekim 2008 - 12:12

sabriyi cok severim ben yha cok tatli okadar iyi futbol oynamiyo bnce ama ilerde daha iyi olacagini düsünyorum ben
http://ardatrn.ailesiyiz.biz
Murat.Boz.KoLiq
Has Üye
Has Üye
Murat.Boz.KoLiq

Kadın

MesajKonu: Geri: 55 - Sabri SARIOĞLU   55 - Sabri SARIOĞLU Icon_minitimePaz 19 Ekim 2008 - 12:21

murat_askim demiş ki:
sabriyi cok severim ben yha cok tatli okadar iyi futbol oynamiyo bnce ama ilerde daha iyi olacagini düsünyorum ben

evet yha, ama gecen hafta milli macta süper oynadiii hep öyle devam ettsin ooo kalp kalp

55 - Sabri SARIOĞLU
1 sayfadaki 1 sayfası